Hier vindt u een concertagenda met concerten waarin werken van Mahler worden uitgevoerd, zowel in Nederland (zo compleet mogelijk) als in de ons omringende landen (een greep uit het aanbod). Er is een afdrukfunctie voor beide concertagenda's.

Klik hier om de agenda af te drukken

Klik hier om de agenda te exporteren naar excel

Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
14-12-2018LeeuwardenNoord Nederlands OrkestAntony HermusZevende symfonie
Vr, 20:15De Harmonie
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
15-12-2018GroningenNoord Nederlands OrkestAntony HermusZevende symfonie
Za, 20:15De Oosterpoort
Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
19-12-2018Amsterdam--Lieder eines fahrenden Gesellen
Wo, 20:15ConcertgebouwJosep-Ramon Olivé, bariton; Ian Tindale, piano
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-01-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerFischer, AdamSymfonie nr. 9
Za, 20:00Tonhalle
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
13-01-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerFischer, AdamSymfonie nr. 9
Zo, 20:00Tonhalle
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
25-01-2019NijmegenNationaal Jeugd OrkestGustavo GimenoSymfonie nr. 9
Vr, 20:30De Vereeniging
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
26-01-2019ApeldoornNationaal Jeugd OrkestGustavo GimenoSymfonie nr. 9
Za, 20:00Orpheus
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
27-01-2019KerkradeNationaal Jeugd OrkestGustavo GimenoSymfonie nr. 9
Zo, 15:00Parkstad Limburg Theaters
Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
01-02-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniLieder eines fahrenden Gesellen
Vr, 20:15De DoelenMatthias Goerne, bariton
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
01-02-2019WenenNationaal Jeugd OrkestGustavo GimenoSymfonie nr. 9
Vr, 19:30Musikverein
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
03-02-2019UtrechtNationaal Jeugd Orkest-Symfonie nr. 9
Zo, 20:15Tivoli Vredenburg
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-02-2019MaastrichtPhilharmonie ZuidnederlandHans GrafDas Lied von der Erde
Vr, 20:00Theater aan het VrijthofBernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-02-2019EindhovenPhilharmonie ZuidnederlandHans GrafDas Lied von der Erde
Za, 20:15Muziekgebouw EindhovenBernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-02-2019Den BoschPhilharmonie ZuidnederlandHans GrafDas Lied von der Erde
Zo, 14:15Theater aan de ParadeBernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-02-2019AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtAchtste symfonie
Za, 20:00Concertgebouw
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-02-2019AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtAchtste symfonie
Zo, 14:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
06-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestJaap van ZwedenZevende symfonie
Wo, 20:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
07-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestJaap van ZwedenZevende symfonie
Do, 20:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestJaap van ZwedenZevende symfonie
Vr, 20:15Concertgebouw
Totenfeier
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
21-03-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestYannick Nézet-SéguinTotenfeier
Do, 20:15De DoelenMikhail Petrenko, bas
Totenfeier
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
22-03-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestYannick Nézet-SéguinTotenfeier
Vr, 20:15De DoelenMikhail Petrenko, bas
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-03-2019AmsterdamNederlands Blazers Ensemble-Das Lied von der Erde
Za, 20:15ConcertgebouwChristianne Stotijn, mezzosopraan; Marcel Reijans, tenor; Aaltje van Zweden, spreker
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
05-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerAdam FischerSymfonie nr. 2
Vr, 20:00Tonhalle
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
07-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerAdam FischerSymfonie nr. 2
Zo, 11:00Tonhalle
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerAdam FischerSymfonie nr. 2
Ma, 20:00Tonhalle
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
25-04-2019UtrechtRadio Filharmonisch OrkestMarkus StenzDas Lied von der Erde
Do, 20:15Tivoli VredenburgTomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
28-04-2019AmsterdamRadio Filharmonisch OrkestMarkus StenzDas Lied von der Erde
Zo, 11:00ConcertgebouwTomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-05-2019AmsterdamResidentie OrkestNicholas CollonVijfde symfonie
Vr, 20:15ConcertgebouwRoxanne Philippens, viool
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
30-05-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniDerde symfonie
Do, 20:15De DoelenAnna Larsson, alt
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
31-05-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniDerde symfonie
Vr, 20:15De DoelenAnna Larsson, alt
Lieder eines fahrenden Gesellen; Eerste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-05-2020AmsterdamNew York Philharmonic OrchestraJaap van ZwedenLieder eines fahrenden Gesellen; Eerste symfonie
Vr, 20:15ConcertgebouwRoderick Williams, bariton
Tweede symfonie ‘Auferstehung’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-05-2020AmsterdamNew York Philharmonic OrchestraJaap van ZwedenTweede symfonie ‘Auferstehung’
Za, 20:15ConcertgebouwJoélle Harley, sopraan; Sasha Cooke, mezzosopraan
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-05-2020AmsterdamKoninklijk Concertgebouw Orkest-Derde symfonie
Zo, 20:15ConcertgebouwGerhild Romberger, alt
Rückert-Lieder & Vierde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
11-05-2020AmsterdamBerliner Philharmoniker-Rückert-Lieder & Vierde symfonie
Ma, 20:15ConcertgebouwElisabeth Kulman, mezzosopraan; Christiane Karg, sopraan
Kindertotenlieder & Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-05-2020AmsterdamWiener PhilharmonikerDaniel BarenboimKindertotenlieder & Vijfde symfonie
Di, 20:15ConcertgebouwOkka von der Damerau, mezzosopraan
Zesde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
13-05-2020AmsterdamBerliner Philharmoniker-Zesde symfonie
Wo, 20:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
14-05-2020AmsterdamWiener PhilharmonikerDaniel BarenboimZevende symfonie
Do, 20:15Concertgebouw
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
15-05-2020AmsterdamGustav Mahler JugendorchesterDaniel HardingAchtste symfonie
Vr, 20:15ConcertgebouwNn
Negende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
16-05-2020AmsterdamKoninklijk Concertgebouw Orkest-Negende symfonie
Za, 20:15Concertgebouw
Adagio (Tiende symfonie) & Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
17-05-2020AmsterdamBudapest Festival OrchestraIvan FischerAdagio (Tiende symfonie) & Das Lied von der Erde
Zo, 20:15ConcertgebouwGerhild Romberger, alt; Andrew Staples, tenor