Hier vindt u een concertagenda met concerten waarin werken van Mahler worden uitgevoerd, zowel in Nederland (zo compleet mogelijk) als in de ons omringende landen (een greep uit het aanbod). Er is een afdrukfunctie voor beide concertagenda's.

Klik hier om de agenda af te drukken

Klik hier om de agenda te exporteren naar excel

Blumine & Kindertotenlieder
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-06-2017AmsterdamSächsische Staatskapelle DresdenDaniel HardingBlumine & Kindertotenlieder
Do, 20:15ConcertgebouwMatthias Goeree, bariton
Negende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-06-2017AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtNegende symfonie
Za, 20:15Het ConcertgebouwChristian Tetzlaff, viool
Negende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-06-2017AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtNegende symfonie
Ma, 20:15Het ConcertgebouwChristian Tetzlaff, viool
Das klagende Lied
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
17-06-2017EindhovenCREA Orkest AmsterdamBas PollardDas klagende Lied
Za, 20:15Muziekcentrum Frits PhilipsCharlotte Houberg, sopraan; Rosina Fabius, alt; Satrya Krisna, tenor; Agris Hartmans, bas
Das klagende Lied
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
20-06-2017AmsterdamCREA Orkest AmsterdamBas PollardDas klagende Lied
Di, 20:15ConcertgebouwCharlotte Houberg, sopraan; Rosina Fabius, alt; Satrya Krisna, tenor; Agris Hartmans, bas
Pianokwartet
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
06-07-2017Amsterdam--Pianokwartet
Do, 20:00ConcertgebouwAtos Trio met Isabel Charisius, altviool
Vierde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-08-2017AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestDaniele GattiVierde symfonie
Do, 20:00ConcertgebouwChen Reiss, sopraan
Vierde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
02-09-2017LondonKoninklijk Concertgebouw OrkestDaniele GattiVierde symfonie
Za, 20:30Royal Albert HallChen Reiss, sopraan
Tiende symfonie (editie Deryck Cooke)
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
15-09-2017AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtTiende symfonie (editie Deryck Cooke)
Vr, 20:15Concertgebouw
Vierde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
17-09-2017UtrechtNieuwe Philharmonie UtrechtJohannes LeertouwerVierde symfonie
Zo, 15:00Tivoli VredenburgSusanna Andersson, sopraan
Tiende symfonie (editie Deryck Cooke)
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
18-09-2017AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtTiende symfonie (editie Deryck Cooke)
Ma, 20:15Concertgebouw
Pianokwartet in a-klein
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-10-2017Amsterdam--Pianokwartet in a-klein
Ma, 20:15ConcertgebouwLaura Skride, piano; Baiba Skride, viool; Lise Berthaud, altviool; Harriet Krijgh, cello
Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-10-2017Amsterdam--Lieder eines fahrenden Gesellen
Di, 20:15ConcertgebouwThomas Oliemans, bariton; Malcolm Martineau, piano
Symfonie Nr. 6
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
27-10-2017Eindhovenphilharmonie zuidnederlandDmitri LissSymfonie Nr. 6
Vr, 20:15Muziekgebouw EindhovenChristianne Stotijn
Symfonie Nr. 6
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
28-10-2017Maastrichtphilharmonie zuidnederland-Symfonie Nr. 6
Za, 20:00Theater aan het VrijthofChristianne Stotijn
Vierde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-11-2017AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestDaniele GattiVierde symfonie
Wo, 20:15Concertgebouw
Liederen uit 'Des Knaben Wunderhorn'
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
15-11-2017AmsterdamChamber Orchestra of EuropeBernard HaitinkLiederen uit 'Des Knaben Wunderhorn'
Wo, 20:15ConcertgebouwAnna Lucia Richter, sopraan; Hanno Müller-Brachmann, bariton
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
26-11-2017UtrechtPhilips Symfonie OrkestJules van HessenAchtste symfonie
Zo, 14:15Tivoli Vredenburg
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
30-11-2017AmsterdamPhilips Symfonie OrkestJules van HessenAchtste symfonie
Do, 20:15Het Concertgebouw
Tweede symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
03-12-2017UtrechtOrchestre Philharmonique de LuxembourgGustavo GimenoTweede symfonie
Zo, 15:00Tivoli VredenburgMiah Persson, sopraan; Anna Larsson, alt
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-12-2017EindhovenPhilips Symfonie OrkestJules van HessenAchtste symfonie
Vr, 20:15Muziekgebouw Eindhoven
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-12-2017EindhovenPhilips Symfonie OrkestJules van HessenAchtste symfonie
Za, 20:15Muziekgebouw Eindhoven
Zesde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
15-12-2017LeeuwardenNoord Nederlands OrkestAntony HermusZesde symfonie
Vr, 20:15De Harmonie
Zesde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
16-12-2017GroningenNoord Nederlands OrkestAntony HermusZesde symfonie
Za, 20:15De Oosterpoort
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-12-2017UtrechtRadio Filharmonisch OrkestMarkus StenzDerde symfonie
Za, 20:15Tivoli VredenburgTamara Mumford, alt
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-02-2018RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestValery GergievZevende symfonie
Vr, 20:15De Doelen
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-02-2018AmsterdamRotterdams Philharmonisch OrkestValery GergievZevende symfonie
Za, 14:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
11-02-2018RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestValery GergievZevende symfonie
Zo, 14:15De Doelen
Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-03-2018ArnhemHet Gelders OrkestAntonello ManacordaVijfde symfonie
Vr, 20:00Musis SacrumRonald Brautigam, piano
Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-03-2018ApeldoornHet Gelders OrkestAntonello ManacordaVijfde symfonie
Za, 20:00OrpheusRonald Brautigam, piano
Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
11-03-2018NijmegenHet Gelders OrkestAntonello ManacordaVijfde symfonie
Zo, 14:15De VereenigingRonald Brautigam, piano
Rückert Lieder
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
16-03-2018Den HaagResidentie OrkestStefan AsburyRückert Lieder
Vr, 20:00De ZalenBarbara Kozeli, mezzosopraan
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-03-2018RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestYannick Nézet-SéguinAchtste symfonie
Vr, 20:15De DoelenAngela Meade, Erin Wall, Lisette Oropesa, Sarah Connolly, Mihoko Fujimura, Michael Schade, Markus Werba, Christof Fischesser
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
25-03-2018RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestYannick Nézet-SéguinAchtste symfonie
Zo, 14:15De DoelenAngela Meade, Erin Wall, Lisette Oropesa, Sarah Connolly, Mihoko Fujimura, Michael Schade, Markus Werba, Christof Fischesser
Vijfde symfonie (arr. Simon)
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
19-04-2018UtrechtInsomnioUlrich PöhlVijfde symfonie (arr. Simon)
Do, 14:00Tivoli Vredenburg