Hier vindt u een concertagenda met concerten waarin werken van Mahler worden uitgevoerd, zowel in Nederland (zo compleet mogelijk) als in de ons omringende landen (een greep uit het aanbod). Er is een afdrukfunctie voor beide concertagenda's.

Klik hier om de agenda af te drukken

Klik hier om de agenda te exporteren naar excel

Adagietto
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
27-10-2018Amsterdam--Adagietto
Za, 20:15ConcertgebouwAlissa Firsova
Blumine + Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
04-11-2018ZoetermeerEbony ensembleMichel HavenithBlumine + Lieder eines fahrenden Gesellen
Zo, 15:00StadstheaterFlorian Just, bariton
Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
19-12-2018Amsterdam--Lieder eines fahrenden Gesellen
Wo, 20:15ConcertgebouwJosep-Ramon Olivé, bariton; Ian Tindale, piano
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-01-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerFischer, AdamSymfonie nr. 9
Za, 20:00Tonhalle
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
13-01-2019DüsseldorfDüsseldorfer SymphonikerFischer, AdamSymfonie nr. 9
Zo, 20:00Tonhalle
Lieder eines fahrenden Gesellen
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
01-02-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniLieder eines fahrenden Gesellen
Vr, 20:15De DoelenMatthias Goerne, bariton
Symfonie nr. 9
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
03-02-2019UtrechtNationaal Jeugd Orkest-Symfonie nr. 9
Zo, 20:15Tivoli Vredenburg
das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
09-02-2019Eindhovenphilharmonie zuidnederland-das Lied von der Erde
Za, 20:15Muziekgebouw EindhovenBernarda Fink
das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
10-02-2019Den Boschphilharmonie zuidnederlandHans Grafdas Lied von der Erde
Zo, 14:15Theater aan de ParadeBernarda Fink
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-02-2019AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtAchtste symfonie
Za, 20:00Concertgebouw
Achtste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-02-2019AmsterdamNederlands Philharmonisch OrkestMarc AlbrechtAchtste symfonie
Zo, 14:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
06-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestonbekendZevende symfonie
Wo, 20:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
07-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestonbekendZevende symfonie
Do, 20:15Concertgebouw
Zevende symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-03-2019AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestonbekendZevende symfonie
Vr, 20:15Concertgebouw
Totenfeier
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
21-03-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch Orkest-Totenfeier
Do, 20:15De DoelenMikhail Petrenko, bas
Totenfeier
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
22-03-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch Orkest-Totenfeier
Vr, 20:15De DoelenMikhail Petrenko, bas
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-03-2019AmsterdamNederlands Blazers Ensemble-Das Lied von der Erde
Za, 20:15ConcertgebouwChristianne Stotijn, mezzosopraan; Marcel Reijans, tenor; Aaltje van Zweden, spreker
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
05-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer Symphoniker-Symfonie nr. 2
Vr, 20:00Tonhalle
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
07-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer Symphoniker-Symfonie nr. 2
Zo, 11:00Tonhalle
Symfonie nr. 2
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
08-04-2019DüsseldorfDüsseldorfer Symphoniker-Symfonie nr. 2
Ma, 20:00Tonhalle
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
25-04-2019UtrechtRadio Filharmonisch OrkestMarkus StenzDas Lied von der Erde
Do, 20:15Tivoli VredenburgTomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
28-04-2019AmsterdamRadio Filharmonisch OrkestMarkus StenzDas Lied von der Erde
Zo, 11:00ConcertgebouwTomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Vijfde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-05-2019AmsterdamResidentie OrkestNicholas CollonVijfde symfonie
Vr, 20:15ConcertgebouwRoxanne Philippens, viool
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
30-05-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniDerde symfonie
Do, 20:15De DoelenAnna Larsson, alt
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
31-05-2019RotterdamRotterdams Philharmonisch OrkestLahav ShaniDerde symfonie
Vr, 20:15De DoelenAnna Larsson, alt