Concertagenda Binnenland

Klik indien gewenst op het kopje waar u op wilt sorteren.
printen
Datum/Tijd Plaats/Zaal Orkest/Koor Dirigent/Solist Werk(en)
14-12-2018
Vr, 20:15
Leeuwarden
De Harmonie
Noord Nederlands Orkest
Antony Hermus
Zevende symfonie
15-12-2018
Za, 20:15
Groningen
De Oosterpoort
Noord Nederlands Orkest
Antony Hermus
Zevende symfonie
19-12-2018
Wo, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw


Josep-Ramon Olivé, bariton; Ian Tindale, piano
Lieder eines fahrenden Gesellen
Korngold - Vier Lieder des Abschieds García-Tomás - nieuw werk Liederen van Schubert en Strauss
25-01-2019
Vr, 20:30
Nijmegen
De Vereeniging
Nationaal Jeugd Orkest
Gustavo Gimeno
Symfonie nr. 9
26-01-2019
Za, 20:00
Apeldoorn
Orpheus
Nationaal Jeugd Orkest
Gustavo Gimeno
Symfonie nr. 9
27-01-2019
Zo, 15:00
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Nationaal Jeugd Orkest
Gustavo Gimeno
Symfonie nr. 9
01-02-2019
Vr, 20:15
Rotterdam
De Doelen
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Lahav Shani
Matthias Goerne, bariton
Lieder eines fahrenden Gesellen
Schubert - Symfonie in b-klein D759 Unvollendete
Berg - Drie Orkeststukken op. 6
03-02-2019
Zo, 20:15
Utrecht
Tivoli Vredenburg
Nationaal Jeugd Orkest
Gustavo Gimeno
Symfonie nr. 9
08-02-2019
Vr, 20:00
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Philharmonie Zuidnederland
Hans Graf
Bernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Das Lied von der Erde
Benjamin Britten: uit Peter Grimes: Four Sea Interludes
09-02-2019
Za, 20:15
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Philharmonie Zuidnederland
Hans Graf
Bernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Das Lied von der Erde
Benjamin Britten: uit Peter Grimes: Four Sea Interludes
10-02-2019
Zo, 14:15
Den Bosch
Theater aan de Parade
Philharmonie Zuidnederland
Hans Graf
Bernarda Fink, mezzosopraan; Robert Dean Smith, tenor
Das Lied von der Erde
Benjamin Britten: uit Peter Grimes: Four Sea Interludes
23-02-2019
Za, 20:00
Amsterdam
Concertgebouw
Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht
Achtste symfonie
24-02-2019
Zo, 14:15
Amsterdam
Concertgebouw
Nederlands Philharmonisch Orkest
Marc Albrecht
Achtste symfonie
06-03-2019
Wo, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Jaap van Zweden
Zevende symfonie
07-03-2019
Do, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Jaap van Zweden
Zevende symfonie
08-03-2019
Vr, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Jaap van Zweden
Zevende symfonie
21-03-2019
Do, 20:15
Rotterdam
De Doelen
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Chor des Bayerischen Rundfunks
Yannick Nézet-Séguin
Mikhail Petrenko, bas
Totenfeier
Sjostakovitsj - Dertiende symfonie Babi Yar
22-03-2019
Vr, 20:15
Rotterdam
De Doelen
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Chor des Bayerischen Rundfunks
Yannick Nézet-Séguin
Mikhail Petrenko, bas
Totenfeier
Sjostakovitsj - Dertiende symfonie Babi Yar
23-03-2019
Za, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Nederlands Blazers Ensemble

Christianne Stotijn, mezzosopraan; Marcel Reijans, tenor; Aaltje van Zweden, spreker
Das Lied von der Erde
Concert in serie Scherpdenkers
25-04-2019
Do, 20:15
Utrecht
Tivoli Vredenburg
Radio Filharmonisch Orkest
Markus Stenz
Tomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Das Lied von der Erde
Rudolf Escher -Musique pour l’esprit en deuil
28-04-2019
Zo, 11:00
Amsterdam
Concertgebouw
Radio Filharmonisch Orkest
Markus Stenz
Tomislav Mužek, tenor; Wiebke Lehmkuhl, alt
Das Lied von der Erde
24-05-2019
Vr, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Residentie Orkest
Nicholas Collon
Roxanne Philippens, viool
Vijfde symfonie
Mozart- Vioolconcert in D KV 208
30-05-2019
Do, 20:15
Rotterdam
De Doelen
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Rotterdam Symphony Chorus
Lahav Shani
Anna Larsson, alt
Derde symfonie
31-05-2019
Vr, 20:15
Rotterdam
De Doelen
Rotterdams Philharmonisch Orkest
Rotterdam Symphony Chorus
Lahav Shani
Anna Larsson, alt
Derde symfonie
08-05-2020
Vr, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
New York Philharmonic Orchestra
Jaap van Zweden
Roderick Williams, bariton
Lieder eines fahrenden Gesellen; Eerste symfonie
Mahler Festival 2020 concert 1
09-05-2020
Za, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
New York Philharmonic Orchestra
Groot Omroepkoor
Jaap van Zweden
Joélle Harley, sopraan; Sasha Cooke, mezzosopraan
Tweede symfonie ‘Auferstehung’
Mahler Festival 2020 concert 2
10-05-2020
Zo, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Koninklijk Concertgebouw Orkest
Groot Omroepkoor; Nationaal Kinderkoor
nn
Gerhild Romberger, alt
Derde symfonie
Mahler Festival 2020 concert 3
11-05-2020
Ma, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Berliner Philharmoniker
Kirill Petrenko
Elisabeth Kulman, mezzosopraan; Christiane Karg, sopraan
Rückert-Lieder & Vierde symfonie
Mahler Festival 2020 concert 4
12-05-2020
Di, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Wiener Philharmoniker
Daniel Barenboim
Okka von der Damerau, mezzosopraan
Kindertotenlieder & Vijfde symfonie
Mahler Festival 2020 concert 5
13-05-2020
Wo, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Berliner Philharmoniker
Kirill Petrenko
Zesde symfonie
Mahler Festival 2020 concert 6
14-05-2020
Do, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Wiener Philharmoniker
Daniel Barenboim
Zevende symfonie
Mahler Festival 2020 concert 7
15-05-2020
Vr, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Gustav Mahler Jugendorchester
Groot Omroepkoor
Daniel Harding
Nn
Achtste symfonie
Mahler Festival 2020 concert 8
16-05-2020
Za, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Koninklijk Concertgebouw Orkest
-
Negende symfonie
Mahler Festival 2020 concert 9 met: van Veldhuizen: Nieuw werk, in opdracht van de Mahler Foundation en het Koninklijk Concertgebouworkest
 
17-05-2020
Zo, 20:15
Amsterdam
Concertgebouw
Budapest Festival Orchestra
Ivan Fischer
Gerhild Romberger, alt; Andrew Staples, tenor
Adagio (Tiende symfonie) & Das Lied von der Erde
Mahler Festival 2020 concert 10