Hier vindt u een concertagenda met concerten waarin werken van Mahler worden uitgevoerd, zowel in Nederland (zo compleet mogelijk) als in de ons omringende landen (een greep uit het aanbod). Er is een afdrukfunctie voor beide concertagenda's.

Klik hier om de agenda af te drukken

Klik hier om de agenda te exporteren naar excel

Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
11-12-2020ArnhemPhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Vr, 19:00Musis en StadstheaterChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
11-12-2020ArnhemPhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Vr, 21:00Musis en StadstheaterChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-12-2020EnschedePhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Za, 21:00Muziekcentrum- WilminktheaterChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
13-12-2020ZwollePhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Zo, 14:30De SpiegelChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
17-12-2020UtrechtPhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Do, 20:15Tivoli VredenburgChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
20-12-2020NijmegenPhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Zo, 13:30De VereenigingChristianne Stotijn, mezzosopraan
Adagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
26-12-2020ArnhemPhionOtto TauskAdagietto (Vijfde symfonie); Liederen uit ‘Des Knaben Wunderhorn’
Za, 13:30Musis en StadstheaterChristianne Stotijn, mezzosopraan
Eerste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
12-03-2021UtrechtRadio Filharmonisch OrkestKarina CanellakisEerste symfonie
Vr, 20:15Tivoli Vredenburg
Eerste symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
14-03-2021AmsterdamRadio Filharmonisch OrkestKarina CanellakisEerste symfonie
Zo, 11:00Concertgebouw
Kindertotenlieder
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
20-03-2021AmsterdamRadio Filharmonisch OrkestKarina CanellakisKindertotenlieder
Za, 14:15ConcertgebouwMagdalena Kozena, mezzosopraan
Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
24-04-2021AmsterdamRadio Filharmonisch OrkestEdo de WaartDas Lied von der Erde
Za, 14:15ConcertgebouwSasha Cooke, alt; Andrew Staples, tenor
Kindertotenlieder & Vijfde synfinie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
18-05-2021AmsterdamKoninklijk Concertgebouw OrkestFabio LuisiKindertotenlieder & Vijfde synfinie
Di, 20:30ConcertgebouwPeter Matthei, bariton
Eerste symfonie en liederen uit Des Knaben Wunderhorn
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
19-05-2021AmsterdamHong Kong Philharmonic Jaap van ZwedenEerste symfonie en liederen uit Des Knaben Wunderhorn
Wo, 20:30ConcertgebouwNbt
Vierde symfonie & Das Lied von der Erde
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
20-05-2021AmsterdamMünchener PhilharmonikerValery GergievVierde symfonie & Das Lied von der Erde
Do, 20:30ConcertgebouwAnna Lucia Richter, sopraan; Elisabeth Kulman, mezzosopraan; tenor: nbt
Zesde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
21-05-2021AmsterdamLondon Symphony OrchestraSir Simon RattleZesde symfonie
Vr, 20:30Concertgebouw
Derde symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
22-05-2021AmsterdamSymphonieorchester des Bayerischen RundfunksJakub HrusaDerde symfonie
Za, 20:30ConcertgebouwGerhild Romberger, alt
Tweede symfonie
Datum/TijdPlaats/ZaalOrkest/KoorDirigent/SolistWerk(en)
23-05-2021AmsterdamBudapest Festival OrchestraIvan FischerTweede symfonie
Zo, 20:30ConcertgebouwMiah Persson, sopraan; Elisabeth Kulman, mezzosopraan